I TI NEJMENŠÍ UŽ O NÁS VĚDÍ

Jsme jedním z největších internetových prodejců doplňků stravy na českém trhu. Naše portfolio zahrnuje produkty pro všechny věkové kategorie od miminek až pro ty dříve narozené.

U nás si vybere každý …

GS KLUB

ŠETŘÍME VÁŠ ČAS

Výhody nakupování přes internet snad nemá smysl v dnešní době zmiňovat.

Nejen že ušetříte čas strávený ve frontách u pokladen, vyhnete se přelidněným nákupních centrům a obchodům ( zvláště v předvánočním období), hledáním místa pro zaparkování či nezmarům počasí, ale nakoupíte i mnohem výhodněji.

Uvařte si kávu nebo čaj, zasedněte k Vašemu počítači, tabletu či mobilu a v pohodě a v klidu si vyberte a kupte, co potřebujete. Do dvou dnů máte to, po čem toužíte, doma! Rychle, spolehlivě, bez starostí …

ŠETŘÍME VAŠE PENÍZE

V GS Klubu nakoupíte vždy nejvýhodněji

Pokud nevěříte, přesvědčte se sami. V naší nabídce naleznete všechny produkty firmy Green Swan hezky pohromadě na jednom místě. Nabízíme výhodná balení, které nikde jinde nezakoupíte. Navíce můžete získat ke každé objednávce dárek! K tomu všemu za Vás platíme poštovné a to již při objednávce od 699 Kč. Na vybrané produkty je doprava zdarma již automaticky. A to není vše. Pokud se stanete členy GS Klubu, budete od nás získávat pravidelně exkluzivní nabídky šité Vám přímo na míru.

ŠETŘÍME VAŠE ZDRAVÍ

Naším posláním je pomáhat a mít radost z toho, že jste zdraví.

Jako farmaceutická společnost jsme lídrem na trhu a dbáme na nejvyšší kvalitu našich výrobků. Přípravky GS proto obsahují vyvážené a ověřené množství aktivních složek v nejvyšší farmaceutické kvalitě. Přípravky GS jsou založeny na nejnovějších farmaceutických poznatcích. Představují nejvyšší kvalitu a ověřenou účinnost, podloženou letitou spoluprací s předními lékařskými a farmaceutickými odborníky doma i v zahraničí.

.

Přípravky GS obsahují vyvážené a ověřené množství aktivních složek v nejvyšší farmaceutické kvalitě. Přípravky GS jsou založeny na nejnovějších farmaceutických poznatcích. Představují nejvyšší kvalitu a ověřenou účinnost, podloženou letitou spoluprací s předními lékařskými a farmaceutickými odborníky doma i v zahraničí. Na vývoji a zdokonalování produktů spolupracujeme s mnoha odbornými institucemi jako jsou Revmatologický ústav, Ústav pro péči o matku a dítě či se Zdravotním ústavem Ústí nad Labem.

Portfolio se snažíme neustále zdokonalovat a přizpůsobovat nejnovějším medicínským poznatkům a výživovým trendům, abychom Vám byli spolehlivým partnerem v péči o Vaše zdraví. V nabídce GS Klubu proto naleznete i měřící techniku a další produkty od švýcarské firmy Cemio Switzerland, která je naší sesterskou společností. Jsme velice rádi, že Vám její produkty můžeme nabídnout.

Přihlašte se k odběru newsletterů a neunikne Vám žádná naše nabídka.

GS KLUB PŘINÁŠÍ MNOHEM VÍCE

Uniká Vám spousta skvělých nabídek!

Chcete mít kompletní přehled Vašich objednávek?
Získávat za každé Vaše nákupy peníze zpět?
Mít vždy předvyplněné údaje?

Založte si E-SHOP účet