I TI NEJMENŠÍ UŽ O NÁS VĚDÍ

Jsme jedním z největších internetových prodejců doplňků stravy na českém trhu. Naše portfolio zahrnuje produkty pro všechny věkové kategorie od miminek až pro ty dříve narozené.

U nás si vybere každý …

ŠETŘÍME VÁŠ ČAS

Výhody nakupování přes internet snad nemá smysl v dnešní době zmiňovat.

Nejen že ušetříte čas strávený ve frontách u pokladen, vyhnete se přelidněným nákupních centrům a obchodům ( zvláště v předvánočním období), hledáním místa pro zaparkování či nezmarům počasí, ale nakoupíte i mnohem výhodněji.

Uvařte si kávu nebo čaj, zasedněte k Vašemu počítači, tabletu či mobilu a v pohodě a v klidu si vyberte a kupte, co potřebujete. Do dvou dnů máte to, po čem toužíte, doma! Rychle, spolehlivě, bez starostí …

ŠETŘÍME VAŠE PENÍZE

V GS Klubu nakoupíte vždy nejvýhodněji

Pokud nevěříte, přesvědčte se sami. V naší nabídce naleznete všechny produkty firmy Green Swan hezky pohromadě na jednom místě. Nabízíme výhodná balení, které nikde jinde nezakoupíte. Navíce můžete získat ke každé objednávce dárek! K tomu všemu za Vás platíme poštovné a to již při objednávce od 699 Kč. Na vybrané produkty je doprava zdarma již automaticky. A to není vše. Pokud se stanete členy GS Klubu, budete od nás získávat pravidelně exkluzivní nabídky šité Vám přímo na míru.

ŠETŘÍME VAŠE ZDRAVÍ

Naším posláním je pomáhat a mít radost z toho, že jste zdraví.

Jako farmaceutická společnost jsme lídrem na trhu a dbáme na nejvyšší kvalitu našich výrobků. Přípravky GS proto obsahují vyvážené a ověřené množství aktivních složek v nejvyšší farmaceutické kvalitě. Přípravky GS jsou založeny na nejnovějších farmaceutických poznatcích. Představují nejvyšší kvalitu a ověřenou účinnost, podloženou letitou spoluprací s předními lékařskými a farmaceutickými odborníky doma i v zahraničí.

.

Přípravky GS obsahují vyvážené a ověřené množství aktivních složek v nejvyšší farmaceutické kvalitě. Přípravky GS jsou založeny na nejnovějších farmaceutických poznatcích. Představují nejvyšší kvalitu a ověřenou účinnost, podloženou letitou spoluprací s předními lékařskými a farmaceutickými odborníky doma i v zahraničí. Na vývoji a zdokonalování produktů spolupracujeme s mnoha odbornými institucemi jako jsou Revmatologický ústav, Ústav pro péči o matku a dítě či se Zdravotním ústavem Ústí nad Labem.

Portfolio se snažíme neustále zdokonalovat a přizpůsobovat nejnovějším medicínským poznatkům a výživovým trendům, abychom Vám byli spolehlivým partnerem v péči o Vaše zdraví. V nabídce GS Klubu proto naleznete i měřící techniku a další produkty od švýcarské firmy Cemio Switzerland, která je naší sesterskou společností. Jsme velice rádi, že Vám její produkty můžeme nabídnout.

Přihlašte se k odběru newsletterů a neunikne Vám žádná naše nabídka.

GS KLUB PŘINÁŠÍ MNOHEM VÍCE

Uniká Vám spousta skvělých nabídek!

Jaký je rozdíl?