Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Green-Swan Pharmaceuticals CR, a. s.

Menu

Usínání nebylo nikdy jednodušší

3. 3. 2014

Máte opakované potíže se spánkem? Celé hodiny se převalujete a nemůžete usnout? I po extrémně náročném dni ne a ne zabrat? Nejste v tom sami. Obtíže se spánkem dnes trápí více než polovinu dospělé populace. Přesto, že je spánek pro naše tělo to nejpřirozenější, stres či obavy z nadcházejícího dne nám někdy nedovolují usnout. Jak docílit toho, abychom bez problémů obnovili své psychické i fyzické síly? K lepšímu usínání nám může pomoci uklidňující hudba, či kniha v audio verzi. Není od věci si před ulehnutím do postele dopřát dlouhou voňavou a horkou lázeň. Pro klidný spánek je také důležitý pravidelný režim. 

Naopak před spaním je dobré vyhnout se fyzické námaze a přes den nepodlehnout odpolední únavě. Dalším prostředkem, který nám může pomoci v klidu usnout, může být některý z volně prodejných léků.

GS Dormian Rapid vám velice snadno dopřeje spokojený a klidný spánek. Usínání bude nyní rychlejší a příjemnější, spaní bude klidné a posilující po celou noc a vždy se probudíte přirozeně a svěže.  

GS Dormian Rapid obsahuje kozlík lékařský, meduňku, chmel a mučenku, tedy bylinné extrakty, které nejsou návykové ani při dlouhodobém užívání. Tyto byliny patří k nejznámějším a lety prověřeným přírodním prostředkům, které příznivě a přirozeně ovlivňují kvalitu nočního odpočinku. Díky vyvážené kombinaci všech těchto látek je tak zaručena stabilní účinnost přípravku. Na svůj spánek už nemusíte čekat, odpočiňte si a vzbuďte se jako noví se svým malým pomocníkem.

GS Dormian Rapid 40 kapslí

GS Dormian Rapid 40 kapslí -33 %

Kdy užívat GS Dormian Rapid? • Při potížích s usínáním • Při neklidném spánku • Při častém…

Koupit

149 Kč Běžná cena 222 Kč Ušetříte (73 Kč)

GS Dormian Rapid 20 kapslí

GS Dormian Rapid 20 kapslí -24 %

Kdy užívat GS Dormian Rapid? • Při potížích s usínáním • Při neklidném spánku • Při častém…

Koupit

109 Kč Běžná cena 144 Kč Ušetříte (35 Kč)

GS Dormian 30+15 kapslí

GS Dormian 30+15 kapslí -25 %

Kdy užívat GS Dormian? • Při potížích s usínáním • Při neklidném spánku • Při častém probouzení  

Koupit

115 Kč Běžná cena 154 Kč Ušetříte (39 Kč)

Přidat nový komentář

Komentáře

Nebyl přidán žádný komentář.